Menu

 

5.Sınıf Yabancı Dil Ağırlıklı İngilizce Öğretim Programı

5.Sınıf Yabancı Dil Ağırlıklı İngilizce Öğretim Programı

Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokul 5. Sınıflarda Uygulanacak Yabancı Dil Ağırlıklı Eğitime Yönelik Program yayınlandı

2017-2018 eğitim öğretim yılında Genel Müdürlükçe belirlenen ortaokulların 5. sınıflarında uygulanacak yabancı dil ağırlıklı eğitime yönelik öğretim programı akademisyenler ve Genel Müdürlüğükte görev yapan ilgili personelin katkılarıyla hazırlanmıştır.

Bilgi ve iletişim teknolojilerinin yaygınlaştığı ve uluslararası ilişkilerin hızla arttığı günümüzde yabancı dil bilmenin önemi daha da ortaya çıkmış ve en az bir yabancı dil bilgisi, bireylerin mutlaka sahip olması gereken beceriler arasında yer almıştır.

Yabancı dil öğreniminin okullarımızda daha etkin hale getirilmesine ve yabancı dil eğitiminin niteliğinin artırılmasına yönelik çalışmalar Genel Müdürlüğümüzce başlatılmıştır. Ortaokul 5. sınıflarda uygulanacak yabancı dil ağırlıklı eğitime yönelik öğretim programı alanda uzman öğretim üyeleri tarafından Genel Müdürlüğümüzde görev yapan ilgili personelin de katkılarıyla hazırlanmıştır.

2017-2018 eğitim öğretim yılında Genel Müdürlükçe belirlenen ortaokulların 5. sınıflarında uygulanacak yabancı dil ağırlıklı eğitime yönelik öğretim programını aşağıdan da indirebilirsiniz.

EK-3Yabancı Dil Ağırlıklı 5. Sınıf İngilizce Dersi Öğretim Programı İçin TIKLAYINIZ

Ogretmenler.Com

Son DüzenlenmeCumartesi, 16 Eylül 2017 08:36
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar