Menu

 

Ceceli Ankara Özel Okulu Liderler Yetiştirir

Ceceli Ankara Özel Okulu Liderler Yetiştirir

Ceceli Ankara Özel Okulu Liderler Yetiştirir 

Yaşadığınız topluma, kişisel becerilerinizle ve sonuçta ürettiklerinizle katkı sağlarsınız. Mesleğiniz, hayatınızın en önemli değerlerindendir. Yani yaşamınızdaki etki alanınızı ürettiklerinizle oluşturursunuz. Ceceli Ankara Özel Okulu eğitimi, etki alanınızı oluşturacağınız mesleğinize ulaştıracak akademik ve hayat yolculuğunu kolaylaştırır. 

Özgüveni Yüksek Liderler Hedeflenir 

Liderler vizyon sahibi, fark yaratabilen kişiler arasından çıkar. Ceceli Ankara Özel Okulu "Dünyaya Yön Verecek Liderler Yetiştirme" hedefini anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseler halkalarıyla bütüncül bir felsefe içinde düşünmüştür.  

Kaliteli eğitim süreci sonunda, kendisi ve çevresi ile barışık, hoşgörülü, farklı insanlara, farklı düşüncelere saygılı, sorumluluk taşıyabilen, güven veren ve özgüvenli, liderlik kapasitesi yüksek insanlar yetiştirmeyi hedeflemiştir. 

Ceceli Ankara Özel Okul Sistemi: En Üst Seviye Eğitim 

Genel eğitim sistemi, kalabalık bir öğrenci gurubu içinde; az imkan, sınırlı malzeme ve okul şartlarında eğitim gerçekleştirme çabası içindedir. Ceceli Ankara Özel Okul eğitim sistemi, bu noktada kendini genel sistemden ayrıştıran çok farklı konumdadır.  Okul sistemi bu farklılık bilinci içinde öğrencileri eğitmek üzere oluşturulmuştur. Yöneticiler; eğitimcileri, mekanları, araç gereçleri, bütüncül eğitim sürecinde, öğrenci gelişimini en üst seviyelere taşıyacak özel Ankara koleji okul programında birleştirdiler. 

Özel program, rehber eğitimciler gözetiminde çocuklarınızın zeka gelişimi ile ruhsal gelişimini odağına alan, çağdaş ve yenilikçi bir eğitim programıdır. Sadece okuyarak öğrenme prensibine değil, üstün teknoloji ile iç içe, uygulamalı eğitim anlayışına dayalıdır. 

Japonca, Arapça, Almanca, İtalyanca yabancı dil seçenekleriyle, evrensel değerleri de içine alan kolej eğitimi, sayısız kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle desteklenir. Eğitim süreci içinde öğrenciler, kendilerini göstermelerine fırsat veren, becerilerini, kazanımlarını öz güvenle sergilemeye olanak sağlayan birçok sosyal aktivitelerin içinde olurlar. Yarışan değil, yardımlaşan bireyler olarak akademik ve sosyal başarıya hazırlanırlar.   

Eğitim süreci veli, okul işbirliği de önemsenerek koordine edilir. Tüm süreç velinin kontrolündedir. Okulun öğrenci takip sistemi sayesinde; öğrencinin günlük performansı, haftalık online karnesi, velinin gözetim ve denetimine sunulur. 

Milli ve Manevi Değerlerimizi Özümsemiş “Özgür” Bireyler 

Çocuklarınızdan bekleyeceğiniz başarının yüksek evrensel eğitim programlarıyla mümkün olduğuna inanmış eğitimciler topluluğu, okulda "Geleceğe Yön Veren Liderler" yetiştirmek gibi yüksek bir değer, ulvi bir misyon üstlenmiştir. Bu şiar, verilen eğitim ve başarılı mezunlar ile kanıtlanmıştır.  Ceceli Ankara Özel Okulu mezunları, milli ve manevi değerleri özümsemiş, IQ'su yüksek, “özgür” bireyler olarak akademik kariyerlerine, hayata devam ederler. Kaliteli Ankara koleji, felsefelerine güvenen, başarılarını kanıtlamış modern eğitimciler hakkında, https://www.ceceli.k12.tr/web sitesi üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Burada sunulan görseller, videolar, yönetici ve eğitimci görüşlerini ve mutlu öğrenci, huzurlu velilerin değerlendirmelerini bizzat inceleyebilirsiniz. 

Son DüzenlenmeCuma, 29 Eylül 2017 19:28
Bu kategoriden diğerleri: Kanada'da Lise Eğitiminin Avantajları »
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar