Menu

 

7 Ocak Pazartesi Çorum Merkezde de Okullar Tatil Edildi

7 Ocak Pazartesi Çorum Merkezde de Okullar Tatil Edildi

7 Ocak Pazartesi Çorum Merkezde de Okullar Tatil Edildi.

Çorumlu öğrenciler akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle ve gece devam etmesi beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle 7 Ocak 2019 Pazartesi okulların eğitim-öğretime devam edip etmeyeceğini merak ediyorlar.

Çorum Merkez'de de Okullar Tatil Edildi.

Saat 23:15 civarı İl Milli Eğitim Müdürü merkezdeki öğrencileri sevindiren haberi paylaştı..

 

7 Ocak 2019 Pazartesi Çorum'da birçok ilçede okullar tatil edildi.

Bazı ilçelerde de okullar tatil edildi.Şu ilçelerde tatil edildi:"Sungurlu, İskilip, Laçin, Kargı, Osmancık, Boğazkale,Oğuzlar,Dodurga,Uğurludağ,Bayat taşımalı "

Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü twitter'da bu akşam  ilçeler için açıklama yaptı:

"Osmancık, Boğazkale ve Oğuzlar ilçelerimizde de 1 gün eğitime ara verilmiştir."

"Sungurlu, İskilip, Laçin ve Kargı ilçelerimizde yoğun kar yağışı sebebiyle okullarımızda 07/01/2019 pazartesi günü eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir."

26 Aralık Çarşamba günü de önce ilçe merkezleri gece saat 4:00-5:00 arası da merkez tatil edilmişti.Bakalım bu kez aynısı yaşanacak mı?

Merkezde okulların tatil edilmesi ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.Çorum'da öğrencilerin gözü kulağı yapılacak açıklamada.

Tabi öğrenciler boş durmuyorlar. MEM Müdürü Seyit Ali BÜYÜK'e twitter mesajları ile tatil etmesi için istekte bulunuyorlar.

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü twitter hesabından Çorum Merkez ile ilgili yeni bir açıklama yayınladı:" Sevgili öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz Merkez ilçemiz için Lütfen saat 24.00 bekleyelim. Açıklama yapacağız.." demişti ancak tatil açıklaması için saat 24:00 beklenmedi.

Çorum'dan 6 Ocak gece kar manzaraları

 

 

Son DüzenlenmePazar, 06 Ocak 2019 23:42
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar