Menu

 

Türk-Eğitim-Sen EKYS Hazırlık Modülü

Türk-Eğitim-Sen EKYS Hazırlık Modülü

Türk-Eğitim-Sen EKYS Hazırlık Modülünü Hizmete Sundu

Türk Eğitim-Sen üyeleri hazırlanan EKYS modülü ile ücretsiz sınava hazırlanabilecekler. EKYS modülü 15 Mart 2020 tarihinde yapılacak sınava göre güncellendi.

2020 EKYS hazırlık modülü ile ilgili açıklama yapan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan şunları söyledi:

“Alanında uzman eğitim ve bilişim uzmanlarınca Ar-Ge birimimiz tarafından tasarlanan ve hizmete sunulan Türk Eğitim-Sen Akademi Eğitim Platformunu 2018 yılında hizmete sunduk. Eğitim Platformumuz son iki yıl içerisinde sınavlara hazırlıkta yoğun biçimde kullanıldı. Adaylar, geçtiğimiz yıl 21 Nisan tarihinde yapılan Yönetici Atama Sınavını için bu platformu kullanmıştı. Toplamda 20 binden fazla üyemiz sınavlara Türk Eğitim-Sen Akademi ile hazırlandı. Şu anda sistemi 27 bin üyemiz kullanıyor. Bu kapsamda 2020 MEB Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavına ilişkin hazırlıklarımız da tamamlandı. Eğitim platformumuzda sınava hazırlık amacıyla konular, konu özetleri, e-kitaplar, video dersler, sınav analiz videoları, soru bankası ve deneme sınavları hizmeti sunuluyor. Üyelerimiz, 15 Mart 2020 tarihinde yapılacak olan MEB Yöneticilik Sınavına hazırlıklarını Türk Eğitim-Sen Akademi ile yapabilirler. Eğitimde kariyer amaçlayan arkadaşlarımız bu sınava mutlaka girmelidir. Yönetici adayları bu sınava girsin, başarılı olsun ve adı, sıfatı, pozisyonu ne olursa olsun hiç kimse ya da gruba biat etmeden, kendi bileklerinin hakkı ile yönetici olsunlar. Milli Eğitim Bakanlığı, tıpkı geçen yıl olduğu gibi, 15 Mart’ta yapılacak olan yazılı sınavın sonuçlarını da tahrip etmeden yönetici ataması yapmalıdır. Şimdiden sınava girecek üyelerimize başarılar diliyorum.”

 

Türk Eğitim-Sen Akademi’ye üyelik ve diğer işlemler https://tesakademi.net adresinden online olarak yapılıyor.

Üyelik formunda şu uyarı var:"Üyeliğinizi doğrulayabilmemiz için öncesinde Türk Eğitim-Sen’e kayıtlı olup olmadığınız sistem tarafından kontrol edilecektir. Kontrol sonucu olumlu olursa üyeliğiniz tamamlanacaktır."

Ogretmenler.Com

 

Son DüzenlenmePerşembe, 30 Ocak 2020 01:49
Yorum eklemek için giriş yapın
yukarı çık

Benzer Yazılar